Cześć, stworzyłem newsletter by móc dać ci jeszcze więcej wartości w 2021

Jak zapewnić by nasza aplikacja wszędzie dobrze się wyświetlała!

Czas czytania: 1 min
Liczba słów: 83
Data: 15-10-2020
Udostępnij:
Cześć. Cieszę się, że czytasz mój post. Jeśli podoba ci się to co piszę i chcesz otrzymywać informacje o nowych postach to odwiedź mnie na Facebooku .

Jeśli zauważysz, że jakieś treści się zdezaktualizowały, a jesteś nimi zainteresowany to napisz do mnie. Zależy mi na tym aby tworzyć dla ciebie treści o największej jakości.
Dziękuję za pomoc i polubienie mnie na Facebooku - to daje siły do pisania kolejnych postów.

W aplikacji oprócz funkcjonalności biznesowej potrzebujemy również dobry UX, który zachęci użytkowników. Koniecznym minimum jest zapewnienie, by strona była responsywna i dobrze się wyświetlała użytkownikom. Jak to zrobić w Bubble.io?

Co znajdziesz w filmie

W filmie poruszyłem dziś kwestię responsywności i jakie narzędzia daje nam Bubble by ją zapewnić. Obejrzyj i napisz, co sądzisz.

Dodatkowo zachęcam do subskrybowania kanału (subskrybuj) i włączenia powiadomień o filmach. Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowych filmach, to obserwuj mnie na FB (Polub fanpage) i na Twitterze (Obserwuj)

Dopisując się do newslettera, dostaniesz dodatkowe treści do każdego postu oraz zadania do przećwiczenia.Dołączam do newslettera, by nauczyć się jeszcze więcej