ConFrontJS 2019 - konkurs

Aleksander Patschek

Czas czytania: 1 min
Liczba słów: 154
Data: 10-11-2019
Udostępnij:

Jak wspomniałem na fanpage'u zostałem patronem medialnym tegorocznej konferencji frontendowej ConFrontJS. Z tej okazji mam dla was mały konkurs w którym możecie wygrać bilet na tę konferencję. Zapraszam do czytania i wzięcia udziału.

ConFrontJS

Konferencja ConFrontJS 2019 odbywa się w Warszawie 7 grudnia - jedna sala i jeden dzień pełen ciekawych wykładów.

banner confronjs2019

Jeśli nie słyszeliście o tej konferencji to koniecznie zerknijcie na agendę - jeśli was przekonuje to ciągle możecie kupić bilety lub wziąć udział w konkursie i wygrać bilet za darmo.

Konkurs

Teraz najważniejsze czyli konkurs. Konkurs jest prosty i polega na napisaniu maila na [email protected] z odpowiedzą na pytanie:

Co byś zmienił lub dodał do języka JavaScript i dlaczego?.

W konkursie do wygrania są dwa bilety na konferencję. Konkurs trwa od momentu pojawienia się postu i trwa do piątku 15.11.2019 godziny 23:59:59. Autorzy dwóch najlepszych według mnie odpowiedzi dostaną bilet w sobotę 16.11.2019.

Jeśli nie wygracie biletu lub nie wierzycie w wygraną to nie musicie się martwić - ciągle możecie wykorzystać kod promocyjny full-stack-geek-25 Powodzenia :)

Jeśli podoba Ci się moja twórczość, to dołącz do newslettera WebDev News. Znajdziesz tam jeszcze więcej wiedzy i ciekawych artykułów, które pomogą Ci w karierze  WebDev News - newsletter tworzony przez programistę dla programistów