Cześć, stworzyłem newsletter by móc dać ci jeszcze więcej wartości w 2021

Jak dodać dodatkowe strony do aplikacji w Bubble.io?

Czas czytania: 1 min
Liczba słów: 86
Data: 12-11-2020
Udostępnij:
Cześć. Cieszę się, że czytasz mój post. Jeśli podoba ci się to co piszę i chcesz otrzymywać informacje o nowych postach to dołącz do mojego newslettera .

Jeśli zauważysz, że jakieś treści się zdezaktualizowały, a jesteś nimi zainteresowany to napisz do mnie na [email protected]. Zależy mi na tym aby tworzyć dla ciebie treści o największej jakości.
Dziękuję za pomoc i dołączenie do newslettera - to daje siły do pisania kolejnych postów.

Ciężko zrobić całą aplikację na jednej stronie. W 99,9% potrzebujemy kilku stron, by dostarczyć odpowiednią funkcjonalność. W Bubble.io jest to operacja prosta, ale warto zwrócić uwagę na parę rzeczy.

Co znajdziesz w filmie

W filmie poruszyłem dziś kwestię dodawania nowych stron do naszej aplikacji w Bubble.io oraz sposób przekazywania danych i odbierania ich na nowej stronie.

Dodatkowo zachęcam do subskrybowania kanału (subskrybuj) i włączenia powiadomień o filmach. Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowych filmach, to obserwuj mnie na FB (Polub fanpage) i na Twitterze (Obserwuj)

Dopisując się do newslettera, dostaniesz dodatkowe treści do każdego postu oraz zadania do przećwiczenia. Dołączam do newslettera, by nauczyć się jeszcze więcej