Jak połączyć naszą aplikację w Bubble.io z Airtable?

Aleksander Patschek

Czas czytania: 1 min
Liczba słów: 86
Data: 29-10-2020
Udostępnij:
Cześć. Cieszę się, że czytasz mój post. Jeśli podoba ci się to co piszę i chcesz otrzymywać informacje o nowych postach to dołącz do mojego newslettera .

Jeśli zauważysz, że jakieś treści się zdezaktualizowały, a jesteś nimi zainteresowany to napisz do mnie na [email protected]. Zależy mi na tym aby tworzyć dla ciebie treści o największej jakości.
Dziękuję za pomoc i dołączenie do newslettera - to daje siły do pisania kolejnych postów.

W aplikacjach musimy gdzieś trzymać nasze dane. Możemy trzymać dane bezpośrednio w bazie danych od Bubble.io. Ale czasami chcemy część danych trzymać w innym miejscu. Dobrym miejscem do tego jest Airtable.

Co znajdziesz w filmie

W filmie poruszyłem dziś kwestię połączenia naszej aplikacji z Airtable i jakie korzyści może nam to dawać. Obejrzyj i napisz, co sądzisz.

Dodatkowo zachęcam do subskrybowania kanału (subskrybuj) i włączenia powiadomień o filmach. Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowych filmach, to obserwuj mnie na FB (Polub fanpage) i na Twitterze (Obserwuj)

Jeśli podobał ci się ten artykuł to dołącz do newslettera. Dostaniesz dodatkowe treści do każdego postu oraz eksluzywne materiały, które pomogą ci pisac lepszy kod Chcę uzyskać dostęp do bonusów