Cześć, stworzyłem newsletter by móc dać ci jeszcze więcej wartości w 2021

Jak połączyć naszą aplikację w Bubble.io z Airtable?

Czas czytania: 1 min
Liczba słów: 86
Data: 29-10-2020
Udostępnij:
Cześć. Cieszę się, że czytasz mój post. Jeśli podoba ci się to co piszę i chcesz otrzymywać informacje o nowych postach to odwiedź mnie na Facebooku .

Jeśli zauważysz, że jakieś treści się zdezaktualizowały, a jesteś nimi zainteresowany to napisz do mnie. Zależy mi na tym aby tworzyć dla ciebie treści o największej jakości.
Dziękuję za pomoc i polubienie mnie na Facebooku - to daje siły do pisania kolejnych postów.

W aplikacjach musimy gdzieś trzymać nasze dane. Możemy trzymać dane bezpośrednio w bazie danych od Bubble.io. Ale czasami chcemy część danych trzymać w innym miejscu. Dobrym miejscem do tego jest Airtable.

Co znajdziesz w filmie

W filmie poruszyłem dziś kwestię połączenia naszej aplikacji z Airtable i jakie korzyści może nam to dawać. Obejrzyj i napisz, co sądzisz.

Dodatkowo zachęcam do subskrybowania kanału (subskrybuj) i włączenia powiadomień o filmach. Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowych filmach, to obserwuj mnie na FB (Polub fanpage) i na Twitterze (Obserwuj)

Dopisując się do newslettera, dostaniesz dodatkowe treści do każdego postu oraz zadania do przećwiczenia.Dołączam do newslettera, by nauczyć się jeszcze więcej